▶Өркүндөтүлгөн батареяны үнөмдөөчү чипсет Texas Instrument'те гана жеткиликтүү; аз сарптоо
▶Электрондук сыя дисплейи жана үч же төрт түскө чейин ак/ак/кара же ак/ак/сары/жыл түстөрүндө жеткиликтүү
▶Системаңыз менен дисплейдин ортосундагы зымсыз эки тараптуу байланыш
▶Көп тилдүү, татаал маалыматты көрсөтө алат
▶Ыңгайлаштырылуучу макет жана контентти белгилөө (OEM жана ODM) кызматтары
▶Индикаторду эскертүү үчүн LED жаркылдайт
▶Адаптери бар стол үстү тарабынан колдоого алынат
▶Орнотуу, интеграциялоо жана тейлөө оңой
EATCCN булут борборлоштурулган башкаруу платформасы сизге графикти орнотууну, дүң бааны өзгөртүүнү жана POS/ERP системаңыз менен API интеграциясын колдогон этикеткалардын шаблонун жаңыртууга жана иштеп чыгууга мүмкүндүк берет.
Биздин зымсыз протокол өзүнүн алдыңкы технологиясынан улам аз энергияны колдонот жана туташкан дүкөндүн ESL инфраструктурасынын негизги компонентин колдонот, бул чекене сатуучуларга чечим кабыл алынган учурда кардарлары менен түз байланышууга мүмкүндүк берет. Биздин электрондук текче этикеткалары сиздин суроо-талабыңызга жараша LED менен же LEDсиз жеткиликтүү.
ЖАЛПЫ СПЕЦИФИКАЦИЯ
| Экрандын өлчөмү | 2,13 дюйм |
| Салмак | 33 г |
| Көрүнүшү | Рама калканы |
| Чипсет | Техас аспабы |
| Материал | ABS |
| Жалпы өлчөм | 72.8*34.5*13мм/ 2.86*1.36*0.51 дюйм |
| ОПЕРАЦИЯ | |
| Иштөө температурасы | 0-40°C |
| Батареянын иштөө мөөнөтү | 5-10 жыл (күнүнө 2-4 жаңыртуу) |
| Батарея | CR2450*2ea (Алмаштырылуучу батареялар) |
| Кубат | 0,1 Вт |
*Батареянын иштөө мөөнөтү жаңыртуулардын жыштыгына жараша болот
| КӨРСӨТҮҮ | |
| Көрсөтүү аймагы | 48x23.1мм/2.13 дюйм |
| Дисплей түсү | Кара жана ак жана кызыл / Кара жана ак жана сары |
| Дисплей режими | Чекиттик матрицалык дисплей |
| Чечилиши | 250 × 122 пиксель |
| DPI | 183 |
| Суу өткөрбөйт | IP53 |
| LED жарыгы | Эч бири |
| Көрүү бурчу | > 170° |
| Жаңылануу убактысы | 16 секунд |
| Жаңыртуунун кубаттуулукту керектөөсү | 8 мА |
| Тил | Көп тилдүү жеткиликтүү |
Бүгүнкү чекене соода чөйрөсүндө алдыда болуу абдан маанилүү жана бул көп учурда инновациялык технологиялык чечимдерди талап кылат. Акыркы жылдардагы эң кызыктуу жетишкендиктердин бири электрондук текче этикеткалары (ESL) болду, бул дүкөн текчелериндеги салттуу кагаз этикеткаларын алмаштырган санариптик чечим. Бул макалада биз электрондук текче этикеткаларынын көптөгөн артыкчылыктарын жана алардын чекене соода тармагын кандайча өзгөртүп жатканын карап чыгабыз.
Эң ийгиликтүү чекене сатуучулар кардарлардын өзгөчө тажрыйбасын камсыз кылуу сатууну көбөйтүүдө жана брендге берилгендикти жогорулатууда маанилүү экенин билишет. Электрондук текче этикеткалары кардарлардын тажрыйбасын бир нече жол менен жакшыртуу менен бул жагынан маанилүү ролду ойнойт. Мисалы, кардарлар бааларды жана продукциянын чоо-жайын оңой окуй алышат, бул аларга маалыматтуу сатып алуу чечимдерин кабыл алууга жардам берет. Мындан тышкары, электрондук текче этикеткалары продукциянын бар экендиги, курамы жана азыктык баалуулугу сыяктуу баалуу маалымат бере алат, бул кардарларга маалыматтуу сатып алуу чечимдерин кабыл алууга жардам берет.
Жыйынтыктап айтканда, электрондук текче этикеткалары ар кандай типтеги жана өлчөмдөгү чекене сатуучуларга көптөгөн артыкчылыктарды берет. Тактыгын жана натыйжалуулугун жогорулатуудан баштап, чыгымдарды үнөмдөөгө жана пайданын чегин жогорулатууга чейин, электрондук текче этикеткалары ар кандай бизнести өзгөртүүгө жардам бере турган күчтүү чекене чечим болуп саналат. Бул инновациялык технологиянын көптөгөн артыкчылыктарын моюнга алуу менен, чекене сатуучулар алдыда болуп, тез өзгөрүп турган чекене соода чөйрөсүндө гүлдөп-өнүгө алышат.