▶Өркүндөтүлгөн батареяны үнөмдөөчү чипсет Texas Instrument'те гана жеткиликтүү; аз сарптоо
▶Электрондук сыя дисплейи жана үч түскө чейин жеткиликтүүАк-кара же Ак-кара
▶Системаңыз менен дисплейдин ортосундагы зымсыз эки тараптуу байланыш
▶Көп тилдүү, татаал маалыматты көрсөтө алат
▶Ыңгайлаштырылуучу макет жана мазмун
▶Индикаторду эскертүү үчүн LED жаркылдайт
▶Адаптери бар стол үстү тарабынан колдоого алынат
▶Орнотуу, интеграциялоо жана тейлөө оңой
EAACCN булут борборлоштурулган башкаруу платформасы этикеткалардын шаблонун жаңыртуу жана долбоорлоо, графикти орнотууну колдоо, жапырт өзгөртүү жана API аркылуу туташкан POS/ERP.
Биздин зымсыз протокол убакытты үнөмдүү колдонгондуктан аз энергияны сарптайт жана туташкан дүкөндүн ESL инфраструктурасынын негизги компонентин колдонот, бул чекене сатуучуларга чечим кабыл алынган учурда кардарлары менен түз байланышууга мүмкүндүк берет. Биздин электрондук текче этикеткалары LED менен же LEDсиз жеткиликтүү.
ЖАЛПЫ СПЕЦИФИКАЦИЯ
| Экрандын өлчөмү | 2.66 дюйм |
| Салмак | 36 г |
| Көрүнүшү | Рама калканы |
| Чипсет | Техас аспабы |
| Материал | ABS |
| Жалпы өлчөм | 90.8×42.9*13мм |
| ОПЕРАЦИЯ | |
| Иштөө температурасы | 0-40°C |
| Батареянын иштөө мөөнөтү | 5-10 жыл (күнүнө 2-4 жаңыртуу) |
| Батарея | CR2450*2ea (Алмаштырылуучу батареялар) |
| Кубат | 0,1 Вт |
*Батареянын иштөө мөөнөтү жаңыртуулардын жыштыгына жараша болот
| КӨРСӨТҮҮ | |
| Көрсөтүү аймагы | 59.5x30.1мм/2.66 дюйм |
| Дисплей түсү | Кара жана ак жана кызыл / Кара жана ак жана сары |
| Дисплей режими | Чекиттик матрицалык дисплей |
| Чечилиши | 296× 152 пиксель |
| DPI | 183 |
| Суу өткөрбөйт | IP53 |
| LED жарыгы | Эч бири |
| Көрүү бурчу | > 170° |
| Жаңылануу убактысы | 16 секунд |
| Жаңыртуунун кубаттуулукту керектөөсү | 8 мА |
| Тил | Көп тилдүү жеткиликтүү |
Чекене соода тармагы өнүгүп жаткандыктан, электрондук текче этикеткалары товардык запастарды башкаруу жана кардарларга баа жөнүндө маалымат берүү үчүн маанилүү куралга айланды. Электрондук текче этикеткалары, ошондой эле ESL деп да аталат, дүкөн текчелериндеги салттуу кагаз этикеткаларын алмаштырган санариптик дисплейлер. Дисплейлер зымсыз тармак аркылуу автоматтык түрдө жаңыртылып, бааларды кол менен өзгөртүү зарылдыгын жокко чыгарат. Электрондук текче этикеткалары, кандайдыр бир технология сыяктуу эле, күчтүү курал болгону менен, алардын туура иштешин камсыз кылуу үчүн техникалык тейлөөнү талап кылат.
Дисплейлер баа маалыматын жана запастардын деңгээлин так чагылдырышы үчүн программалык камсыздоону үзгүлтүксүз жаңыртып туруу керек. Программалык камсыздоо ошондой эле баанын өзгөрүшүнүн убактысы сыяктуу башка маанилүү функцияларды көзөмөлдөйт, андыктан аны жаңыртып туруу абдан маанилүү.
Акырында, электрондук текче этикеткаларын тейлөөдө, электр энергиясы өчүп калганда же башка күтүлбөгөн окуя болгон учурда камдык пландын болушу өтө маанилүү. Буга ар бир дисплей үчүн камдык батареялар же генераторлор сыяктуу камдык кубат булактары кириши мүмкүн.
Тиешелүү документтерди бере аласызбы?
Ооба, биз көпчүлүк документтерди, анын ичинде талдоо/шайкештик сертификаттарын; камсыздандырууну; келип чыгышын жана зарыл болгон башка экспорттук документтерди бере алабыз.
Сиз товарлардын коопсуз жана ишенимдүү жеткирилишине кепилдик бересизби?
Ооба, биз ар дайым жогорку сапаттагы экспорттук таңгактоону колдонобуз. Ошондой эле, кооптуу товарлар үчүн атайын кооптуу таңгактоону жана температурага сезгич буюмдар үчүн текшерилген муздак сактоочу жөнөтүүчүлөрдү колдонобуз. Адистештирилген таңгактоо жана стандарттуу эмес таңгактоо талаптары кошумча акыга алып келиши мүмкүн.
Бааларыңыз кандай?
Биздин баалар сунушка жана башка рыноктук факторлорго жараша өзгөрүшү мүмкүн. Компанияңыз кошумча маалымат алуу үчүн биз менен байланышкандан кийин, сизге жаңыртылган баалар тизмесин жөнөтөбүз.