▶Өркүндөтүлгөн батареяны үнөмдөөчү чипсет Texas Instrument'те гана жеткиликтүү; аз сарптоо
▶ЭлектрондукСыяКөрсөтүлөт жана үч түскө чейин жеткиликтүүАк-кара же Ак-кара
▶Системаңыз менен дисплейдин ортосундагы зымсыз эки тараптуу байланыш
▶Көп тилдүү, татаал маалыматты көрсөтө алат
▶Ыңгайлаштырылуучу макет жана мазмун
▶LED жаркылдап туратИндикаторду эскертүү
▶Адаптери бар стол үстү тарабынан колдоого алынат
▶Орнотуу, интеграциялоо жана тейлөө оңой
EAACCN булут борборлоштурулган башкаруу платформасы этикеткалардын шаблонун жаңыртуу жана долбоорлоо, графикти орнотууну колдоо, жапырт өзгөртүү жана API аркылуу туташкан POS/ERP.
Биздин зымсыз протокол убакытты үнөмдүү колдонгондуктан аз энергияны сарптайт жана туташкан дүкөндүн ESL инфраструктурасынын негизги компонентин колдонот, бул чекене сатуучуларга чечим кабыл алынган учурда кардарлары менен түз байланышууга мүмкүндүк берет. Биздин электрондук текче этикеткалары LED менен же LEDсиз жеткиликтүү.
| Экрандын өлчөмү | 2,66 дюйм |
| Салмак | 28 г |
| Көрүнүшү | Рама калканы |
| Чипсет | Техас аспабы |
| Материал | ABS |
| Жалпы өлчөм | 85.9*41.9*9.1мм |
| ОПЕРАЦИЯ | |
| Иштөө температурасы | -20-40°C |
| Батареянын иштөө мөөнөтү | 5-10 жыл (күнүнө 2-4 жаңыртуу) |
| Батарея | Полимердик батарея |
| Кубат | 0,1 Вт |
| КӨРСӨТҮҮ | |
| Көрсөтүү аймагы | 59.5x30.1мм/2.66 дюйм |
| Дисплей түсү | Кара жана ак жана кызыл / Кара жана ак жана сары |
| Дисплей режими | Чекиттик матрицалык дисплей |
| Чечилиши | 296× 152 пиксель |
| DPI | 183 |
| Суу өткөрбөйт | IP67 |
| LED жарыгы | 7 түстүү LED |
| Көрүү бурчу | > 170° |
| Жаңылануу убактысы | 16 секунд |
| Жаңыртуунун кубаттуулукту керектөөсү | 8 мА |
| Тил | Көп тилдүү жеткиликтүү |
Кардарлардын тажрыйбасын жакшыртуу
Эң ийгиликтүү чекене сатуучулар кардарлардын өзгөчө тажрыйбасын камсыз кылуу сатууну көбөйтүүдө жана брендге берилгендикти жогорулатууда маанилүү экенин билишет. Электрондук текче этикеткалары кардарлардын тажрыйбасын бир нече жол менен жакшыртуу менен бул жагынан маанилүү ролду ойнойт. Мисалы, кардарлар бааларды жана продукциянын чоо-жайын оңой окуй алышат, бул аларга маалыматтуу сатып алуу чечимдерин кабыл алууга жардам берет. Мындан тышкары, электрондук текче этикеткалары продукциянын бар экендиги, курамы жана азыктык баалуулугу сыяктуу баалуу маалымат бере алат, бул кардарларга маалыматтуу сатып алуу чечимдерин кабыл алууга жардам берет.