▶Өркүндөтүлгөн батареяны үнөмдөөчү чипсет Texas Instrument'те гана жеткиликтүү; аз сарптоо
▶Электрондук сыя дисплейи жана үч түскө чейин жеткиликтүүАк-кара же Ак-кара
▶Системаңыз менен дисплейдин ортосундагы зымсыз эки тараптуу байланыш
▶Көп тилдүү, татаал маалыматты көрсөтө алат
▶Ыңгайлаштырылуучу макет жана мазмун
▶Индикаторду эскертүү үчүн LED жаркылдайт
▶Адаптери бар стол үстү тарабынан колдоого алынат
▶Орнотуу, интеграциялоо жана тейлөө оңой
EAACCN булут борборлоштурулган башкаруу платформасы этикеткалардын шаблонун жаңыртуу жана долбоорлоо, графикти орнотууну колдоо, жапырт өзгөртүү жана API аркылуу туташкан POS/ERP.
Биздин зымсыз протокол убакытты үнөмдүү колдонгондуктан аз энергияны сарптайт жана туташкан дүкөндүн ESL инфраструктурасынын негизги компонентин колдонот, бул чекене сатуучуларга чечим кабыл алынган учурда кардарлары менен түз байланышууга мүмкүндүк берет. Биздин электрондук текче этикеткалары LED менен же LEDсиз жеткиликтүү.
ЖАЛПЫ СПЕЦИФИКАЦИЯ
| Экрандын өлчөмү | 2,9 дюйм |
| Салмак | 45 г |
| Көрүнүшү | Рама калканы |
| Чипсет | Техас аспабы |
| Материал | ABS |
| Жалпы өлчөм | 90.8*42.9*13.7мм/3.57*1.69*0.54 дюйм |
| ОПЕРАЦИЯ | |
| Иштөө температурасы | 0-40°C |
| Батареянын иштөө мөөнөтү | 5-10 жыл (күнүнө 2-4 жаңыртуу) |
| Батарея | CR2450*2ea (Алмаштырылуучу батареялар) |
| Кубат | 0,1 Вт |
*Батареянын иштөө мөөнөтү жаңыртуулардын жыштыгына жараша болот
| КӨРСӨТҮҮ | |
| Көрсөтүү аймагы | 66.3x28.5мм/2.9дюйм |
| Дисплей түсү | Кара жана ак жана кызыл / Кара жана ак жана сары |
| Дисплей режими | Чекиттик матрицалык дисплей |
| Чечилиши | 296 × 128 пиксель |
| DPI | 183 |
| Суу өткөрбөйт | IP53 |
| LED жарыгы | Эч бири |
| Көрүү бурчу | > 170° |
| Жаңылануу убактысы | 16 секунд |
| Жаңыртуунун кубаттуулукту керектөөсү | 8 мА |
| Тил | Көп тилдүү жеткиликтүү |
Акырында, электрондук текче этикеткаларынын эң маанилүү артыкчылыктарынын бири - пайданын чегин көбөйтүү мүмкүнчүлүгү. Баа каталарын азайтуу, натыйжалуулукту жогорулатуу жана кардарлардын тажрыйбасын жакшыртуу менен, электрондук текче этикеткалары чекене сатуучуларга сатууну көбөйтүүгө жана чыгымдарды азайтууга жардам берет. Бул айкалыш узак мөөнөттүү туруктуулук жана ийгилик үчүн абдан маанилүү болгон жогорку пайда чегин жогорулатууга алып келиши мүмкүн.
Жыйынтыктап айтканда, электрондук текче этикеткалары товардык-материалдык бааларды башкаруу жана кардарларга баа жөнүндө маалымат берүү үчүн күчтүү курал болуп саналат. Бирок, алардын натыйжалуу иштешин камсыз кылуу үчүн аларды тийиштүү түрдө тейлөө керек. Бул кеңештерди аткаруу менен, ишканалар электрондук текче этикеткаларын жакшы абалда кармап, каталардын коркунучун азайтып, кардарларга жана кызматкерлерге берген пайдасын максималдуу түрдө көбөйтө алышат.