▶Өркүндөтүлгөн батареяны үнөмдөөчү чипсет Texas Instrument'те гана жеткиликтүү; аз сарптоо
▶Электрондук сыя дисплейи жана үч түскө чейин жеткиликтүүАк-кара же Ак-кара
▶Системаңыз менен дисплейдин ортосундагы зымсыз эки тараптуу байланыш
▶Көп тилдүү, татаал маалыматты көрсөтө алат
▶Ыңгайлаштырылуучу макет жана мазмун
▶Индикаторду эскертүү үчүн LED жаркылдайт
▶Адаптери бар стол үстү тарабынан колдоого алынат
▶Орнотуу, интеграциялоо жана тейлөө оңой
EAACCN булут борборлоштурулган башкаруу платформасы этикеткалардын шаблонун жаңыртуу жана долбоорлоо, графикти орнотууну колдоо, жапырт өзгөртүү жана API аркылуу туташкан POS/ERP.
Биздин зымсыз протокол убакытты үнөмдүү колдонгондуктан аз энергияны сарптайт жана туташкан дүкөндүн ESL инфраструктурасынын негизги компонентин колдонот, бул чекене сатуучуларга чечим кабыл алынган учурда кардарлары менен түз байланышууга мүмкүндүк берет. Биздин электрондук текче этикеткалары LED менен же LEDсиз жеткиликтүү.
ЖАЛПЫ СПЕЦИФИКАЦИЯ
| Экрандын өлчөмү | 2,13 дюйм |
| Салмак | 32 г |
| Көрүнүшү | Рама калканы |
| Чипсет | Техас аспабы |
| Материал | ABS |
| Жалпы өлчөм | 71*34.5*11.2/2.79*1.36*0.44 дюйм |
| ОПЕРАЦИЯ | |
| Иштөө температурасы | 0-40°C |
| Батареянын иштөө мөөнөтү | 5-10 жыл (күнүнө 2-4 жаңыртуу) |
| Батарея | CR2450*2ea (Алмаштырылуучу батареялар) |
| Кубат | 0,1 Вт |
*Батареянын иштөө мөөнөтү жаңыртуулардын жыштыгына жараша болот
| КӨРСӨТҮҮ | |
| Көрсөтүү аймагы | 48x23.1мм/2.13 дюйм |
| Дисплей түсү | Кара жана ак жана кызыл / Кара жана ак жана сары |
| Дисплей режими | Чекиттик матрицалык дисплей |
| Чечилиши | 250 × 122 пиксель |
| DPI | 183 |
| Суу өткөрбөйт | IP54 |
| LED жарыгы | 7 түстүү LED |
| Көрүү бурчу | > 170° |
| Жаңылануу убактысы | 16 секунд |
| Жаңыртуунун кубаттуулукту керектөөсү | 8 мА |
| Тил | Көп тилдүү жеткиликтүү |
Кардарлардын тажрыйбасын жакшыртуу
Эң ийгиликтүү чекене сатуучулар кардарлардын өзгөчө тажрыйбасын камсыз кылуу сатууну көбөйтүүдө жана брендге берилгендикти жогорулатууда маанилүү экенин билишет. Электрондук текче этикеткалары кардарлардын тажрыйбасын бир нече жол менен жакшыртуу менен бул жагынан маанилүү ролду ойнойт. Мисалы, кардарлар бааларды жана продукциянын чоо-жайын оңой окуй алышат, бул аларга маалыматтуу сатып алуу чечимдерин кабыл алууга жардам берет. Мындан тышкары, электрондук текче этикеткалары продукциянын бар экендиги, курамы жана азыктык баалуулугу сыяктуу баалуу маалымат бере алат, бул кардарларга маалыматтуу сатып алуу чечимдерин кабыл алууга жардам берет.
Чыгымдарды үнөмдөө
Электрондук текче этикеткалары узак мөөнөттүү келечекте чыгымдарды бир топ үнөмдөөгө мүмкүндүк берет. Этикеткалар автоматташтырылгандыктан, алар салттуу кагаз этикеткаларга караганда азыраак эмгекти талап кылат. Бул чекене сатуучулар кагаз этикеткалары менен байланышкан калдыктарды азайтуу менен бирге эмгек чыгымдарын үнөмдөй алышат дегенди билдирет. Мындан тышкары, электрондук текче этикеткалары так бааларды берет, бул баалоодогу каталардан улам келип чыгуучу жоготууларды азайтат.
Жогорку ийкемдүүлүк
Электрондук текче этикеткаларынын дагы бир чоң артыкчылыгы - алар сунуштаган ийкемдүүлүк. Чекене сатуучулар бааларды же товар жөнүндө маалыматты зарылчылыкка жараша оңой өзгөртө алышат, бул өзгөчө сезондун туу чокусунда же майрамдык сатууларда пайдалуу. Бул мүмкүнчүлүк чекене сатуучуларга рыноктун шарттарына тезирээк жооп кайтарууга мүмкүндүк берет, бул сатууну жана кирешени көбөйтөт.
Электрондук текче этикеткаларын тейлөө алардын тактыгын жана ишенимдүүлүгүн камсыз кылуу үчүн абдан маанилүү. ESLдер өтө сезгич жана алардын туура иштешин камсыз кылуу үчүн тийиштүү түрдө кам көрүүнү жана иштетүүнү талап кылат. Күнүмдүк техникалык тейлөө тапшырмаларына мониторду тазалоо жана кубат булагынын туура иштеп жатканын текшерүү кирет. ESLдер чийилип калууга жакын, бул дисплейдин иштешине тоскоол болушу мүмкүн, андыктан аларды этияттык менен колдонуу маанилүү.
Дисплейлер баа маалыматын жана запастардын деңгээлин так чагылдырышы үчүн программалык камсыздоону үзгүлтүксүз жаңыртып туруу керек. Программалык камсыздоо ошондой эле баанын өзгөрүшүнүн убактысы сыяктуу башка маанилүү функцияларды көзөмөлдөйт, андыктан аны жаңыртып туруу абдан маанилүү.